Peko-GDS

Odvoz odpadu

Společnost PEKO-GDS s.r.o. zajišťuje přistavení kontejnerů, odvoz a likvidaci odpadu a suti za paušální pevnou cenu v souladu s platnou legislativou včetně vystavení všech potřebných dokladů.
Přistavíme Vám více kontejnerů pro možnost třídění odpadu (a tím pádem finanční úsporu), nebo jeden vícekomorový kontejner apod.Provádíme elektronické zpracování evidence nakládání s odpady, vypracování úplného hlášení o způsobu nakládání s odpady dle Zákona o odpadech č. 185/2001 Sb.
Provádíme i vyklízení objektů a likvidaci černých skládek, včetně následné rekultivace.

Ceník odvozu odpadu

Vlastníme širokou škálu vyměnitelných nástaveb – kontejnerů, uzavřených mobilních skladů, valníků s plachtou apod. Kontejnery mají vzadu dvoukřídlá vrata, některé kontejnery jsou otevíratelné i z boků, bočnice lze úplně odejmout. Užitné objemy kontejnerů – viz ceník. Máme i vícekomorové kontejnery pro snadné třídění odpadů, speciální úzké kontejnery (š. 1,2m) o objemu 3m3 apod. V případě potřeby v krátké době zajistíme kontejner přesně podle požadavků zákazníka.

  • Pracujeme Po – Pá od 6.00 – 17.00 hod., So, Ne i rozšíření pracovní doby, svátky apod. lze dohodnout na našem dispečinku.
  • Kontejner Vám přistavíme v případě volné kapacity do 120 minut od objednávky na našem dispečinku, ideální je ovšem objednávka 24 hodin předem.
  • Obvykle neúčtujeme žádné poplatky za stání (pronájem) kontejneru, cena uvedená v našem ceníku je paušální, pevná akontejner obsahuje již všechny náklady – poplatek za skládku odpadu, přistavení i odvoz kontejneru. Paušální cena je platná pro území hl. města Prahy.
  • Po dohodě zajistíme i přesun a naložení odpadu, našimi pracovníky nebo nakladačem UNC, JCB apod.
  • Povolení do míst s omezeným vjezdem pro nákladní vozidla vyřizujeme promptně na základě konkrétních objednávek dopravy. Obvykle nějaké vozidlo povolenku na Prahu 1 apod. má, třeba pro jiného zákazníka a lze ji využít.
  • V případě potřeby pro naše zákazníky vyřídíme i povolení k dočasnému záboru veřejné plochy v majetku města (chodník, silnice), vč. případného zajištění pronájmu dopravního značení, osvětlení apod.
  • Svým zákazníkům nabízíme pronájem shozů na suť za zvýhodněnou cenu
  • Svým zákazníkům, pro které zajišťujeme odvoz a likvidaci odpadu a suti nabízíme elektronické zpracování evidence nakládání s odpady a vypracování úplného hlášení o původcích, druzích a způsobu nakládání s odpady dle Zákona o odpadech č. 185/2001 Sb. ve znění pozdějších předpisů, vyhlášky č. 381/2001 Sb. ve znění pozdějších předpisů a ostatní platné legislativy.